Na ndiqni edhe në

Kronikë

Të shtëna me armë në Kurbin, plagosen dy të rinj

Të shtëna me armë në Kurbin, plagosen dy të rinj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mamurras të Kurbinit. Si pasojë e të shtënave me armë kanë mbetur të plagosur dy të rinj. Mësohet se janë plagosur K. Z. dhe O. L, 21 dhe 20 vjeç.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, po policia ka nisur hetimet./K.C/dritare.net