Na ndiqni edhe në

Kronikë

Shpërthim në një lokal në Durrës, bombola e gazit mori flakë, dy të plagosur

Shpërthim në një lokal në Durrës, bombola e gazit mori

Dy persona kanë mbetur të plagosur nga shpërthimi i një bombol gazi në Durrës. Sipas policisë, rreth orës 14:45,në Kallm, Durrës, dyshohet se si pasojë e rrjedhjes së gazit ka marrë flakë dhe më pas ka shpërthyer një bombël gazi në lokalin e shtetasit M.B. Nga shpërthimi u lënduan pronarja e lokalit dhe klientja që ishte aty./Dritare.net