Na ndiqni edhe në

Kronikë

Po udhëtonte me motor, makina përplas për vdekje 50-vjeçarin në Rrogozhinë

Po udhëtonte me motor, makina përplas për vdekje

Një aksident me pasojë vdekjen e një 50-vjeçari ka ndodhur ditën e sotme në aksin Rrogozhinë-Peqin. 50-vjeçari, i cili po udhëtonte me motor, është përplasur për vdekje nga një makinë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, dhe po heton deri në zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./KC/dritare.net