Na ndiqni edhe në

Kronikë

Po luante në lulishte dhe e zë korrenti, vdes 4-vjeçari në Berat

Po luante në lulishte dhe e zë korrenti, vdes 4-vjeçari në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në një pedonale të qytetit të Beratit.

Një 4-vjeçar teksa po luante, ka rënë në kontakt me korrentin dhe ka ndërruar jetë menjëherë. Fëmija, i komunitetit rom, ka prekur një spot ndriçimi, kabulli i të cilit ishte i paizoluar./K.C/dritare.net