Na ndiqni edhe në

Kronikë

Korçë/ Makina përplas për vdekje 72-vjeçaren!

Korçë/ Makina përplas për vdekje 72-vjeçaren!

Një aksident me pasojë vdekjen mësohet se ka ndodhur këtë të shtunë në afërsi të fshatit Lumalas, në Korçë.

Sipas informacioneve nga policia mësohet se një mjet ka përplasur një këmbësore e cila ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Bëhet fjalë për 72-vjeçaren, Milkë Kroza.

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje. Ndërsa uniformat blu po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./Xh.Xh/dritare.net