Na ndiqni edhe në

Kronikë

Humb jetën një 30-vjeçare në aksident

Humb jetën një 30-vjeçare në aksident
foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot, në rrugën dytësore Durrës-Tiranë, tek City Park.

Mjeti me drejtuese shtetasen E.D., 30 vjeçe, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë, ajo ka humbur jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./E.B-dritare.net