Na ndiqni edhe në

Kronikë

Goditet nga skrepi, humb jetën i riu në Vlorë

Goditet nga skrepi, humb jetën i riu në Vlorë

Një i ri ka humbur jetën në vendin e punës në Vlorë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e quajtur Kalaja. I riu u godit nga skrepi dhe për pasojë humbi jetën.

Identiteti i të riut ende nuk është bërë i ditur, por policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./K.C/dritare.net