Na ndiqni edhe në

Kronikë

Gjendet një person i pajetë në një kanal në Shëngjin

Gjendet një person i pajetë në një kanal në

Një person është gjetur këtë të martë i pajetë në një kanal në Shëngjin. Viktimën e kanë gjetur disa kalimtarë, ndërsa policia ka mbërritur në vendgjarje dhe ka nisur hetimet.

Identiteti i viktimës është bërë ende i ditur. /E.B-dritare.net