Na ndiqni edhe në

Kronikë

Gjendet i vetëvarur në ballkonin e shtëpisë së tij, 63-vjeçari në Vlorë

Gjendet i vetëvarur në ballkonin e shtëpisë së tij,

Pasditen e sotme, në lagjen “29 Nëntori”, Vlorë, është gjetur i pajetë një 63-vjeçar.

N.D, është gjetur në ballkonin e shtëpisë së tij i vetëvarur.

Ai jetonte vetëm dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./E.B-dritare.net