Na ndiqni edhe në

Kronikë

Gjendet e pajetë 69-vjeçarja, në një hotel në Sarandë

Gjendet e pajetë 69-vjeçarja, në një hotel në

Një grua rreth 69 vjeç me iniciale L.P., është gjetur e pajetë në një dhomë hoteli në Sarandë. Policia bën me dije se viktima është gjetur nga vajza e saj.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të vdekjes së 69-vjeçares./E.B-dritare.net