Na ndiqni edhe në

Kronikë

Fier/ Nuk dihen shkaqet, gjendet një person i pajetë në rrugë!

Fier/ Nuk dihen shkaqet, gjendet një person i pajetë në

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Apollonia”, Fier, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, në rrugë, shtetasi D. G, 45 vjeç, banues në Fier.

Nga veprimet paraprake dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale./Xh.Xh/dritare.net