Na ndiqni edhe në

Kronikë

Emri, gjendet i vdekur punonjësi i agjencisë turistike në Vlorë!

Emri, gjendet i vdekur punonjësi i agjencisë turistike në

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm pranë portit të Vlorë.

Mësohet se viktima i identifikuar si Nadir Gjata është pronari i një agjencie biletarie në zonën e njohur si “Kapelja” tek porti i Vlorës.

Lidhur me ngjarjen, familjarët dyshojnë se ai është vrarë, ku kanë deklaruar se viktima "ka goditje në kokë dhe nuk iu gjet çanta që kishte me vete".

Ende nuk dihen rrethanat e plota mbi ngjarjen dhe nuk është identifikuar autori./M.K-dritare.net