Na ndiqni edhe në

Kronikë

E rëndë në Tiranë, 60-vjeçarja hidhet nga kati i pestë i pallatit

E rëndë në Tiranë, 60-vjeçarja hidhet nga kati i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një 60-vjeçare është hedhur nga kati i 5-të i pallatit dhe ka ndërruar jetë. Dyshohet se 60-vjeçarja vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Më datë 26.09.2020, rreth orës 17:55, në rrugën e “Dibrës”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 5 i pallatit ku banon shtetësja B.K., 60 vjeçe dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se shtetasja B.K, vuante nga probleme të shendetit mendor.”, njofton policia./K.C/dritare.net