Na ndiqni edhe në

Kronikë

Aksident/ Vdes një person në aksin Levan-Tepelenë

Aksident/ Vdes një person në aksin Levan-Tepelenë

Aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Levan-Tepelenë.

Viktima po udhëtonte me motor kur u përplas për vdekje nga një automjet.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar policia dhe ambulanca e Spitalit të Fierit./K.C/dritare.net