Na ndiqni edhe në

Kronikë

Aksident në Prrenjas, humb jetën një 34-vjeçar

Aksident në Prrenjas, humb jetën një 34-vjeçar
foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure në Prrenjas. Një 34-vjeçar me iniciale I.D., ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e shkakut të aksidentit./E.B-dritare.net