Na ndiqni edhe në

Kronikë

Aksident në Lushnjë, humb jetën 29 vjeçari

Aksident në Lushnjë, humb jetën 29 vjeçari

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure në aksin rrugor Fier-Lushnje. Një makinë është përplasur me motoçikletë dhe për pasojë ka humbur jetën një 29 vjeçar me iniciale A.P.

Eshtë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lushnje drejtuesi i automjetit, shtetasi Q.K dhe po kryhen veprimet proceduriale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./E.B-dritare.net