Na ndiqni edhe në

Kronikë

Aksident në Kamëz, plagosen tre të mitur!

Aksident në Kamëz, plagosen tre të mitur!

Një aksident rrugor ka ndodhur pak çaste më parë në Kamëz, Tiranë ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre të mitur.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëria-tjetrën, ku në një prej tyre udhëtonin tre të miturit.

Mësohet se të plagosur janë dërguar me urgjencë në spital tek Trauma, por fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./M.K-dritare.net