Na ndiqni edhe në

Kronikë

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shëngjin, tre të plagosur

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shëngjin, tre të

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Lezhë-Shëngjin. Për pasojë kanë mbetur të plagosur 3 persona, njëri prej të cilëve është në gjendje të rëndë.

Aksidenti ka ndodhur pranë Knallës, ku u përplasen dy automjete dhe një motor.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat e aksidentit./K.C/dritare.net