Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Video/ Pamje nga darka e fundit që Naim Murseli i organizoi Liridonës!

Video/ Pamje nga darka e fundit që Naim Murseli i organizoi Liridonës!

Orët e fundit të jetës së saj, 30-vjeçarja Liridona Ademaj, i kaloi në shoqërinë e bashkëshortit të saj, Naim Murseli dhe dy fëmijëve të tyre, 4 dhe 6-vjeç. Siç shikohet edhe në video ata hyjnë brenda restorantit dhe ulen për të vazhduar më tej me darkën.

Pas përfundimit të darkës së tyre, Naimi bashkë me Liridonën dhe fëmijët janë nisur me automjetin e tyre deri kur arritën në rrugën ‘Dalip Alshiqi’ ku 30-vjeçarja humbi jetën.