Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Përplasje mes deputetëve dhe ministrave/ PDK-ja e LDK-ja braktisin sallën e Kuvendit të Kosovës

Përplasje mes deputetëve dhe ministrave/ PDK-ja e LDK-ja braktisin

Deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës dhe të Lidhjes Demokratike të Kosovës kanë lëshuar sallën, pas disa orësh tensionesh me pushtetin.

Ata kanë lëshuar sallën sapo ka përfunduar seanca e jashtëzakonshme dhe ka nisur koha e pyetjeve parlamentare./K.C/dritare.net