Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Ngjarje e rèndë në Prishtinë/Babai vrèt të birin!

Ngjarje e rèndë në Prishtinë/Babai vrèt të

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Prishtinës. Albert Krasniqi, ka mbetur i vrarë ndërsa i dyshuari kryesor është babai i tij. Ky i fundit është àrrestuar dhe i është konfiskuar àrma e krìmit, që dyshohet se është përdorur në ngjarje. E gjithë situata tragjike ka ndodhur rreth orës 17.00, në rrugën “Ndue Perlleshi”,në Prishtinë. Viktima ishte i martuar me ish-missin e Kosovës, Besa Gashi me të cilën kishte edhe një vajzë 6 vjeçe. Së fundmi ata ishin ndarë, duke qenë se kishin patur krizë në marrëdhënien e tyre./M.M-dritare.net