Na ndiqni edhe në

Kosova

Në Kosovë shifra rekord/ 8 viktima nga koronavirusi dhe 276 raste pozitive!

Në Kosovë shifra rekord/ 8 viktima nga koronavirusi dhe 276 raste

Kosova po shënon çdo ditë shifra të larta viktimash dhe rasteve të reja me Covid-19. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shënuar tetë të vdekur dhe numër rekord rastesh të reja me COVID-19, 276./L.F-dritare.net