Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Në 23-vjetorin e çlirimit të Kosovës, Haradinaj zgjedh të bëjë një urim ndryshe!

Në 23-vjetorin e çlirimit të Kosovës, Haradinaj zgjedh

Ramush Haradinaj, kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), në përvjetorin e 23 të çlirimit të Kosovës e kaloi duke përshkruar 5 orë në këmbë rrugën për në liqenin e Jazhinces.

Përmes disa videove të postuara në Facebook, këtë të dielë, Haradinaj ka treguar që bashkë me dy djem dhe nipin, kanë ecur pesë orë për te Liqeni Jazhinces.

“Gëzuar Ditën e Çlirimit, Kosovë!”, shkruan ai./Xh.Xh/dritare.net