Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Kurti viziton veriun e Kosovës

Kurti viziton veriun e Kosovës

Kryeministri Albin Kurti ka vizituar veriun e Mitrovicës gjatë ditës së sotme.

Zëvendësdrejtori i Policisë për rajonin e Mitrovicës së Veriut, Veton Elshani e ka konfirmuar këtë informacion për Kohën.

Ai nuk ka treguar se ku saktësisht ka qenë Kurti gjatë vizitës në veri./K.C/dritare.net