Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Kërcënohet Vjosa Osmani!

Kërcënohet Vjosa Osmani!

Kryetarja e Kuvendit të Kosovë Vjosa Osmani, është kërcënuar me jetë në rrjetet sociale. Lajmin e bëjnë me dije mediat në Kosovë, ndërsa thuhet se policia, po heton për këtë rast. Behët fjalë për një person që me një adresë false, ka kërcënuar në gjuhë të huaj Osmanin./L.F-dritare.net