Na ndiqni edhe në

Kosova

Isa Mustafa: Do të bëjmë koalicion me Haradinaj dhe Fatmir Limaj

Isa Mustafa: Do të  bëjmë koalicion me Haradinaj dhe Fatmir Limaj

Kryetari i Lidhjes Demokratike të LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se Këshilli i Përgjithshëm i partisë së tij i ka dhënë dritën jeshile koalicionit me AAK’në e Haradinajt dhe NISMA e Fatmir Limajt. Nga i gjithë Këshilli i Përgjithshëm, 108 kanë përkrahur një koalicion me AAK-në dhe NISMA-n, 6 kanë kundërshtuar dhe ndërsa 10 kanë abstenuar./L.F-dritare.net