Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Gjashtë raste të reja me koronavirus në Kosovë

Gjashtë raste të reja me koronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKPSHK) tha se janë regjistruar edhe 6 raste të reja me koronavirus.

Me këto shifra, numri i përgjithshëm i të infektuarve me koronavirus në Kosovë arrin në 132. Nga Covid-19 ka humbur jetën një person./K.C/dritare.net