Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Bie numri i të infektuarve dhe viktimave nga koronavirusi, në Kosovë

Bie numri i të infektuarve dhe viktimave nga koronavirusi, në

Gjatë ditës së sotme janë konfirmuar 181 raste me Covid-19, ndërsa 125 pacientë janë shëruar, dhe 3 kanë vdekur si pasojë e koronavirusit.

Sipas IKSHPK-së, gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur 3 persona.


“Viktimat kanë pasur edhe sëmundje tjera shoqëruese.”, thuhet në njoftimin e tyre./K.C/dritare.net