Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

16 shtet i pavarur, Osmani: Kosovë të duam sovrane dhe të lirë!

16 shtet i pavarur, Osmani: Kosovë të duam sovrane dhe të

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar sot 16 vjetorin e pavarësisë.

Përmes një postimi në Facebook, Osmani shkruan:

“Të duam Kosovë. Të lirë, të pavarur, sovrane e me aleatë.

Urime ditëlindjen e 16të”./M.K-dritare.net