Izrael-Shqipëri/ Air Albania çon Kombëtaren në Tel Aviv

Të dielën në orën 20:45 do të luhet ndeshja e kthimit mes Izraelit dhe Shqipërisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Ekipi i kombëtares tonë është nisur paraditen e së shtunës drejt Tel Avivit, dhe avioni që i ka çuar kombëtaren tonë drejt Izraelit, është pikërisht avioni i linjës ajrore “Air Albania”

LEXO DHE :  Mësoni disa truke të thjeshta që do t'ju lehtësojnë ditën!

Ka qenë kryeministri Rama që e ka dhënë lajmin përmes instagramit për fluturimin.

Izraeli bëhet shteti i dytë në të cilin Air Albania, udhëton pas Turqisë.

“AIR🦅ALBANIA çon Kuqezinjtë në Tel-Aviv 😊 #ALB❤️“-shkruan Rama./ I.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.