Foto/ Në konferencë flitej për Brexit, zyrtarët e lartë i zë gjumi

Disa anëtarë të Partisë Konservatore nuk mund të mos e shprehnin entuziazmin e tyre për çështjen e Brexit, teksa flinin gjatë fjalimeve në konferencë, në Manchester.

Edhe temat më të rëndësishme, siç është marrëveshja për tërheqjen e Brexit, nuk mundi t’i mbajë zgjuar. Fotot tregojnë sesi zyrtarët e lartë i kishte zënë gjumi në karrigën e tyre, shkruan dritare.net

LEXO DHE :  Ligj i ri për portalet, regjistrim me detyrim. Gjoba të rënda për ‘fake news’

Me shumë mundësi, njëri nga ata po ëndërronte se ishte në vitin 2029 dhe Mbretëria e Bashkuar më në fund kishte arritur të negociojë largimin e saj nga Bashkimi Evropian./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.