Emri/ Vritet me armë, 55-vjeçari në Dukagjin

Një vrasje ka ndodhur mesditën e sotme, në Dukagjin. Një person ka mbetur i vrarë në Malësinë e Shoshit, pasi është qëlluar me armë zjarri. Autori është larguar nga vendngjarja.

Mësohet se viktima është Lazër (Pjetrushi) Arraj, banues në Palaj./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Të gjithë janë dyndur tek Franca, Reja thirrje tifozëve: Na ndihmoni kundër Andorrës

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.