Na ndiqni edhe në

Ekonomi

Rriten euroja dhe dollari, ja me sa këmbehet valuta sot!

Rriten euroja dhe dollari, ja me sa këmbehet valuta sot!

Rriten euroja dhe dollari, ja me sa këmbehet valuta sot!