Na ndiqni edhe në

Ekonomi

Ja me sa këmbehet euro sot!

Në tregun e këmbimit valuator sot një euro blihet me 108.1 lekë dhe shitet 110.5 lekë.

Dollari amerikan blihet me 99.5 lekë dhe shitet me 102.4 lekë;

Franga zvicerane blihet me 112.4 lekë dhe shitet me 114.8 lekë;

Paundi britanik blihet me 125 lekë dhe shitet me 128 lekë;

Dollari kanadez blihet me 72.6 lekë dhe shitet me 75 lekë./Dritare.net

Ja me sa këmbehet euro sot!