Na ndiqni edhe në

Ekonomi

Bie dollari dhe euroja, ja me sa këmbehet valuta sot!

Bie dollari dhe euroja, ja me sa këmbehet valuta sot!

Bie dollari dhe euroja, ja me sa këmbehet valuta sot!