Na ndiqni edhe në

Bota

Kaq sa është dobësuar Adele, nuk njihet më!

Kaq sa është dobësuar Adele, nuk njihet më!

Adele na ka habitur të gjithëve me foton e saj të fundit në Instagram, saqë e kemi parë disa herë për t’u siguruar që është ajo.

Kaq sa është dobësuar Adele, nuk njihet më!

Këgëtarja u kthye në rrjete sociale këtë javë për të falenderuar fansat për urimet e ditëlindjes dhe në foton që kishte nxjerrë ishte kaq e dobët sa nuk njihej.

Kaq sa është dobësuar Adele, nuk njihet më!

32-vjeçarja ka humbur shumë peshë dhe ish-trajneri i saj personal zbuloi sekretin që fshihet pas transformimit të saj të pabesueshëm.

“Ajo ushtrohet shumë, por 90% të humbjes së peshës e ka falë dietës me lëngje jeshile”, tha ai.

Kaq sa është dobësuar Adele, nuk njihet më!

Ai gjithashtu tha se Adele kishte hequr dorë nga ushqimi i përpunuar, sheqeri dhe pijet e gazuara./E.B-dritare.net