Na ndiqni edhe në

Bota

Ja çfarë i ndodhi Kate Middleton pak para dasmës, saqë nuk ka pushuar së qari!

Ja çfarë i ndodhi Kate Middleton pak para dasmës, saqë nuk

Edhe pse kanë kaluar shumë vite, akoma flitet për dasmën mbretërore të Kate Middleton dhe priNcit William. Martesa e Kate me William ishte dasma e parë e madhe mbretërore pas princeshë Dianës dhe Charles, në vitin 1981. E pas tyre, akoma më madhështore ishte e Meghan Markle dhe Princ Harryt.

Ja çfarë i ndodhi Kate Middleton pak para dasmës, saqë nuk

Nëse keni menduar se dasma e Kate dhe William ka shkuar sipas planit, e dini gabim. Diçka ka ndodhur pak para ceremonisë.

Në një dokumentar të ri të quajtur Secrets of Royal Dressmakers, korrespondentja mbretërore Katie Nicholl tha se Kate pa që fustani i saj ishte i dëmtuar, dhe për këtë arsye ka qarë shumë para ceremonisë.

Ja çfarë i ndodhi Kate Middleton pak para dasmës, saqë nuk

Por pavaërisht kësaj, Kate arriti ta fshihte defektin në fustan. /E.B-dritare.net