Na ndiqni edhe në

Bota

Blake Lively dhe Ryan Reynolds, prindër për herë të katërt!

Blake Lively dhe Ryan Reynolds, prindër për herë të

Aktorja 35-vjeçare Blake Lively dhe aktori Ryan Reynolds janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt.

Blake, e cila tashmë është nënë e 3 vajzave James, 7 vjeç, Inez, 5, dhe Betty, 3, u shfaq së fundmi në Forbes Power Women's Summit. Gjatë ngjarjes, Blake nuk mund ta fshihte barkun e rrumbullakosur dhe foli me humor për zgjerimin e familjes së saj, duke thënë:

Më pëlqen thjesht të krijoj. Qoftë kjo në gatim apo tregim, biznese apo njerëz, thjesht më pëlqen shumë të krijoj.

Blake Lively dhe Ryan Reynolds, prindër për herë të

Ryan dhe Blake, të cilët u martuan në vitin 2012, i mbajnë vajzat e tyre larg syrit të publikut, por kjo nuk i ka penguar ata të flasin për jetën e tyre familjare së bashku. Ndërkohë që dinë të jenë prindër shumë të mirë, duket se ajo dhe Ryan dinë gjithashtu se si ta mbajnë gjallë romancën./People/M.K/dritare.net