Arbana dhe Xhemi kalojnë fundjavën në vendin e përrallave!

Arbana Osmani, me anë të një fotoje ku pozonte nga varka, i ka ngatërruar të gjithë.

“Gjejeni ku jam”, shkruan moderatorja e njohur. Komentet kanë qene të shumta, ku përveç atyre që vërtet e kishin gjetur se ku ndodhej ky vend i mrekullueshëm, një pjesë e mirë prej fansave kanë shkruar për Pogradecin. Në fakt në pamje të parë ka një ngjashmëri, edhe pse ky vend ndodhet shumë larg këtij qyteti.

 

Këtë fund gushti, Arbana dhe Xhemi kanë realizuar dëshirën e tyre që ishte planifikuar prej kohësh. Mesa duket tani ka qenë momenti i duhur.

LEXO DHE :  Profesori grek i gjeologjisë: Përcaktuam zonat sizmike të Shqipërisë. Keni hartografinë, merrni masa!

Giethoorn, Hollandë, është destinacioni i dy mikeshave. Një qytet pa biçikleta as makina, por vetëm me disa shtëpi të vogla të dhe një lum përmes, i cili bën të mundur lëvizjen e banorëve vetme nëpërmjet varkave.

Pritja e Xhemit dhe Arbanës duket se ja ka vlejtur. Ky është vendi  i përrallave, siç e konsiderojnë edhe vajzat./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.