Na ndiqni edhe në

Aktualitet

Rama ndan pamjet: Kisha në Barmash, monument kulture i Kolonjës!

Rama ndan pamjet: Kisha në Barmash, monument kulture i Kolonjës!

Kryeministri Edi Rama ka ndarë pamjet nga kisha e Shën Mërisë në Barmash, Kolonjë.

Krahas videos, Rama shkruan:

“MIRËMËNGJES dhe me këto pamje të kishës së rilindur të “Shën Mërisë” në Barmash, Kolonjë, monument kulture i kategorisë së parë, ju uroj një ditë të mbarë”./M.K-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Dritare Tv (@dritare_tv)