Na ndiqni edhe në

Aktualitet

Rama: Kombëtarja, skuadra e re me arritje historike!

Rama: Kombëtarja, skuadra e re me arritje historike!

Kryeministri Edi Rama ka ndarë videon nga stadiumi Air Albania, ku dje Kombëtarja u përball me Ishujt Faroe.

Rama krahas videos shkruan se kjo skuadër e re pritet të shënojë të tjera arritje historike.

“MIRËMËNGJES dhe me shijen e jashtëzakonshme të arritjes historike të Kombëtares, si edhe me bindjen se kjo skuadër e re do të na bëjë surpriza të tjera të bukura, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama./M.K-dritare.net