Na ndiqni edhe në

Aktualitet

Lushnje/ Djali mbyt babanë dhe arratiset!

Lushnje/ Djali mbyt babanë dhe arratiset!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Remas, në Lushnje. Mësohet se Andrea Stase ka mbytur të atin Dhimiter Stase, 85 vjeç.

Nuk dihet cilat janë shkaqet që kanë çuar drejt këtij veprimi. Autori është shpallur në kërkim.

Ende nuk dihen detajet e kësaj ngjarjeje, ndërsa pritet njoftimi nga policia./M.K/dritare.net