Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Tuna feston ditëlindjen, ja si e uron Patrisi!

Tuna feston ditëlindjen, ja si e uron Patrisi!

Sot, këngëtarja e njohur Tuna Sejdi feston ditëlindjen. Mes urimeve të shumta, sigurisht më të veçantin e ka marrë nga bashkëshorti i saj Patris Berisha.

Tuna feston ditëlindjen, ja si e uron Patrisi!

Ai ka postuar një foto në story duke u puthur me Tunën dhe shkruan: "Urime shpirt! U bëfsh edhe 100 vjeç, kështu vetëm duke u puthur me mua"E.B-dritare.net

Tuna feston ditëlindjen, ja si e uron Patrisi!