Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Prindër për herë të parë/Ledri dhe Sara, zbulojnë gjininë e bebit live!

Prindër për herë të parë/Ledri dhe Sara, zbulojnë

Deri më tani, Ledri Vula dhe Sara Hoxha, nuk kanë bërë asnjë koment, në lidhje me lajmin se do të bëhen prindër së shpejti. Por sot ia bënë bam. Ata zhvilluan një festë private bashkë me një rreth të ngushtë miqsh, për të zbuluar gjininë e fëmijës që presin të vijë në jetë.

Prindër për herë të parë/Ledri dhe Sara, zbulojnë

Tashmë është bërë zakon, që çiftet e reja, për ta bërë më emocionues këtë moment, e realizojnë me ngjyra të vendosura në tullumbace. Ledri dhe Sara, shpuan tullumbacin dhe prej aty u përhap ngjyra rozë. Ata janë në pritje të një vajze dhe të dy janë kaq të lumtur për këtë fakt. Emocioni i prindërve të rinj, lexohet qartësisht në shkëlqimin e syve të tyre!/L.F-dritare.net

View this post on Instagram

Jom ka des syt me ti pa ???????? @sarahoxha ????

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on