Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Emina Çunmulaj nënë për herë të tretë/ Ja emri i veçantë që zgjodhi për të birin!

Emina Çunmulaj nënë për herë të tretë/ Ja

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj është bërë nënë për herë të tretë. Pas dy vajzave ajo ka sjellë në jetë një djalë të cilin e ka pagëzuar me emrin, Shá Yosef Nazarian. Lajmin e ka dhënë vet modelja shqiptare që jeton në SHBA më anë të një postimi në Instagram ku shkruan:

“Shá Yosef Nazarian! Zemra ime është e mbushur. Njeriu im i vogël, ju tashmë më keni mësuar kaq shumë gjëra dhe numri një ishte pacientët. Nuk kishte të bënte me atë se kur duhej të vinit, ishte kur donit të vinit dhe më mësuat se në jetë asgjë nuk jepet kur e dëshiron, por më shumë kur është e destinuar të vijë në rrugën tënde. Faleminderit për këtë mësim dhe për shumë të tjerë që do të vijnë, shkruan ajo në Instagram./M.M-dritaren.net

Emina Çunmulaj nënë për herë të tretë/ Ja