Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ajka në botën e çudirave/ Foto nga festa e vajzës së Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt!

Ajka në botën e çudirave/ Foto nga festa e vajzës së

Një ditë më parë, Ajka, vajza e aktorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezajt festoi 2-vjetorin e lindjes.

Ajka në botën e çudirave/ Foto nga festa e vajzës së

Nuk mund të mungonte edhe festa në këtë ditë të veçantë.

Ajka në botën e çudirave/ Foto nga festa e vajzës së

Dhe jo e vogël, por një festë gjigante dhe rozë vetëm për Ajkën.

Ajka në botën e çudirave/ Foto nga festa e vajzës së

Mami Xhensila ka postuar në Instagram disa foto nga festa, ndërsa shkruan se: “Nga ç’ka kemi jetuar, këto janë vitet ma me Ajkë të jetës sonë.”/K.C/dritare.net

Ajka në botën e çudirave/ Foto nga festa e vajzës sëAjka në botën e çudirave/ Foto nga festa e vajzës sëAjka në botën e çudirave/ Foto nga festa e vajzës sëAjka në botën e çudirave/ Foto nga festa e vajzës sëAjka në botën e çudirave/ Foto nga festa e vajzës sëAjka në botën e çudirave/ Foto nga festa e vajzës sëAjka në botën e çudirave/ Foto nga festa e vajzës së