Na ndiqni edhe në

Politikë

Zgjedhjet në Rrogozhinë, kandidati i PS: Shpresojmë të njëjtin rezultat si në 14 Maj

Zgjedhjet në Rrogozhinë, kandidati i PS: Shpresojmë të

Kandidati i PS për Bashkinë es Rrogozhinë Edison Memolla në një deklaratë për mediat ftoi të gjithë qytetarët që të marrin pjesë masivisht në votime. Memolla tha se nuk ka frikë nga rezultati pasi herën e parë e ka marrë mesazhin e fitores.

“Ftoj qytetarët që të marrin pjesë masivisht dhe të votojnë kandidatin më të mirë. Nuk rrezikojmë pasi kemi punuar, kemi marrë mesazhin më të mirë herën e parë. Këtë herë po rregullojmë defektet, pjesëmarrja do jetë besoj si herën e parë”, tha Memolla./L.F-dritare.net