Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama: Ky hotel është krenari kombëtare!

Rama: Ky hotel është krenari kombëtare!

Kryeministri Edi Rama ka zbuluar në rrjetet sociale hotelin dhe restorantin e tij të preferuar. Ky vend mban emrin "Flower" dhe gjendet në Golem të Kavajës. Kryeministri Rama e cilëson si krenari të turizmit buzë Adriatikut.

Rama: Ky hotel është krenari kombëtare!

"Pa asnjë presje, Flower Hotel & Resort në Golem të Kavajës është një krenari e turizmit të ri shqiptar, me arkitekturën, kujdesin për mjedisin, shërbimin dhe punën shembullore gjatë gjithë vitit buzë Adriatikut", shkruan Rama./M.T/dritare.net