Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Po punonte për duetin e radhës. Mozzik jep njoftimin e rëndësishëm për fansat!

Po punonte për duetin e radhës. Mozzik jep njoftimin e

Këngëtari Mozzik dhe Era Istrefi kanë anuluar bashkëpunimin e tyre dhe nuk do të publikojnë këngën që po pritej.

Mozzik përmes një postimi në Instagram ku njoftoi se projekti me Era Istrefin anulohet. Ai u kërkoi falje të gjithëve për pritjen.

Po punonte për duetin e radhës. Mozzik jep njoftimin e

“Projekti me Era Istrefin anulohet. Ju kërkoj falje të gjithëve për pritjen. Shihemi shumë shpejt me projekte të reja”. Era nuk ka pasur asnjë reagim për anulimin e bashkëpunimit. Mozzik ka prishur edhe marrëdhënien dhe me Noizy-n, ku bashkëpunimi i tyre është fshirë nga “Youtube”./Xh.Xh/dritare.net