Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ngjarje e rëndë në Elbasan, ish-polici vret gruan!

Ngjarje e rëndë në Elbasan, ish-polici vret gruan!

Të shtëna me armë zjarri pranë Gjykatës në Elbasan. Nga informacionet paraprake dyshohet se një burrë, ish-polic ka plagosur bashkëshorten. Ndërhyrja në kohë e policisë ka bërë të mundur kapjen dhe prangosjen e autorit./dritare.net